Bejelentés


www.ror.5mp.eu Digitálny satelit,dig. pozemné vys,parabola, montáž pred


Ingyenes Angol online nyelvtanfolyam kezdőknek és újrakezdőknek. Ráadásul most megkapod ajándékba A Hatékony Angol Tanulás Titkai tanulmányom.

Natáčanie videa profesionálnou digitálnou kamerou HD


Fotografické služby


Svadobné foto z celej udalosti od obliekania nevesty až po koniec svadobnej hostiny,možnosť výberu vyše tisíc kusov fotiek ,svadobné fotky napálené na DVD.
Videozáznam zo stužkovej slávnosti.zostrih videa podla dohody, výber najlepších momentov. foto zo stužkovej
strih videa,ozvučenie,tvorba a napalovanie na DVD.
prepis starých videozáanamov z kaziet na DVD
Foto z rôznych udalostí. svadba,stužková,promócie,rodinné udalosti,firemné akcie
Pri videozáznamu a  fotenie tej istej udalosti výhodné ceny niekolko fotiek a niekolko minút videa GRáTIS.
VýBORNé CENY!!!


V dnešnej dobe je úplne bežné, že je v rodine videokamera. Veľa ľudí si vytvára zábery svojich dovoleniek a rodinných akcií. Nie je výnimkou, že sa ponúkne ochotný strýko, ktorý vám svadbu natočí. Iste je to možnosť, ale nie vždy toto video dopadne dobre. Môže sa stať, že video bude v zlej kvalite a bez akéhokoľvek strihu alebo spracovania. Vo výsledku potom budete mať niekoľko hodiť dlhý videozáznam, plný roztrasených alebo nekvalitných záberov, ktorý rovnako nikomu nebudete môcť ukázať, pretože "šikovnému" strýkovi sa podarili aj zábery s nevhodnými poznámkami alebo niečím horším. Preto Vám ponúkam svoje kameramanské a strihačské služby.
Natočím váš svadobný deň, presne podľa vašich predstáv. Budem sa snažiť vyhovieť vašim predstavám o svadobnom videu a spracovať vám video zo svadby podľa vašich prianí. K natočenému svadobnému videu máte samozrejme možnosť si vybrať svoju obľúbenú hudbu na dokreslenie atmosféry.Pretože sa veľa snúbencov ako i maturantov pýta, ako bude natáčanie prebiehať a čo všetko sa bude diať, pokúsim sa tu načrtnúť, ako bude váš deň prebiehať z pohľadu kameramana.

Pred každým natáčaním sa rád s vami stretnem, aby sme sa dohodli na spôsobe natočenia matutitného večierka alebo svadobného dňa.

Budem sa pýtať na vaše prianie ohľadom štýlu natočenia, dĺžky filmu, spracovania, použitia obľúbenej hudby a podobne.

Ako kameraman potrebujem presne vedieť, čo a kde sa bude diať. Budeme sa baviť o prostredí, v ktorom sa bude maturitný večierok alebo svadba odohrávať, o miestach, ktoré by sa dali využiť k pekným záberom. Ak miesto filmovania nebudem poznať, zájdem sa tam vopred pozrieť, aby som bol oboznámený s prostredím a našiel vhodné miesta pre filmovanie.

Preberieme aj jednotlivé fázy dňa, najlepšie by bolo, keby som mohol poznať harmonogram Vašej akcie a mohol sa tak s Vami dohodnúť, ktoré časti dňa nakrúcať a ktoré vynechať, prípadne na čo sa zamerať. Ak máte svoju obľúbenú pesničku, môžeme natočiť klip špeciálne šitý na mieru. Vašej fantázii sa medze nekladú.


Ingyenes honlapkészítő
Profi, üzleti honlapkészítő
Hirdetés   10
Végre értem amit angolul mondanak nekem, és megértik amit mondok.

KÖSZÖNÖM NOÉMI!