Bejelentés


www.ror.5mp.eu Digitálny satelit,dig. pozemné vys,parabola, montáž pred


Ingyenes Angol online nyelvtanfolyam kezdőknek és újrakezdőknek. Ráadásul most megkapod ajándékba A Hatékony Angol Tanulás Titkai tanulmányom.

Schéma pozemnej televíznej / satelitnej televíznej inštalácie - rodinný dom


Grafická schéma základnej inštalácie pre rodinné domy. Vďaka tomuto riešeniu je užívateľ schopný prijímať ktorýkoľvek pozemný televízny program a jeden satelitný televízny program z každej anténnej vývodky v dome. Satelitný televízny program môže byť menený z každej miestnosti, v ktorej boli nainštalované nástavce diaľkového ovládania. Anténa a diplexor sú umiestnené na streche, zosilňovač, multiplexor, satelitný prijímač a televízny kombinátor v- v podkroví. Prijímač je možné nainštalovať do jednej miestnosti, avšak návrh by mal počítať s ďalším káblom spojujúcim tento prijímač s televíznym kobminátorom umiestneným v podkroví. Možné je tiež neskoršie rozšírenie systému pomocou pridania ďalších satelitných prijímačov alebo monitorovacieho vybavenia.


 


Schéma pozemnej televíznej / satelitnej televíznej inštalácie - riešenie s multiprepínačom - rodinný dom


Grafická schéma inštalácie pre rodinné domy založené na multiprepínači s 9 vstupmi. Vďaka tomuto riešeniu je užívateľ schopný prijímať akýkoľvek pozemný televízny program či satelitný televízny program z každej televíznej satelitnej vývodky v dome. V každej izbe v dome má užívateľ možnosť monitorovať objekty, a to vďaka nainštalovaným CCTV kamerám. Výhodou tejto inštalácie je nezávislý príjem satelitných programov, nevýhodou - počet satelitných prijímačov by sa mal rovnať počtu televízorov. Pri výstavbe nového domu alebo v priebehu renovácie či modernizácie starého domu by užívateľ nemal zabudnúť na kabeláž v každej miestnosti, kde majú byť nainštalované televízne satelitné vývodky.
Ingyenes honlapkészítő
Profi, üzleti honlapkészítő
Hirdetés   10
Végre értem amit angolul mondanak nekem, és megértik amit mondok.

KÖSZÖNÖM NOÉMI!